Veterinarinės farmacijos vaistininkas (-ė)

1260-1545 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „VET-1“

Darbo pobūdis

Parduodamų produktų pristatymas ir pardavimas parduotuvės klientams;
Klientų konsultavimas gyvūnų auginimo ir priežiūros klausimais;
Reklaminių akcijų įgyvendinimas;
Prekybos vietos priežiūra;
Prekių užsakymas, darbas su kasos aparatu ir apskaitos programa.

Reikalavimai darbuotojui

Būtinas veterinarijos gydytojo / felčerio išsilavinimas.
Asmeninė motyvacija;
Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje;

Privalumai

Analogiško darbo patirtis;
Darbas su kasos aparatu;
Užsienio kalbų mokėjimas.

Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą, bei lankstų darbo grafiką;
Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su profesionalų komanda.

Atlyginimas

1260-1545 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „VET-1“

Pet24 –įmonė, kurioje dirba gyvūnų mylėtojų ir entuziastų komanda siūlanti savo klientams platų ir aukščiausios kokybės standartus atitikantį asortimentą Baltijos šalyse. Gyvūnų šeimininkams galime suteikti visas būtiniausias priemones, įskaitant mitybą (šlapius, sausus bei šaldytus maistus), kokybiškus aksesuarus, žaislus bei kitas priemones tiek savo fizinėse parduotuvėse, tiek internetu.
See all ads of this company (15)
informacija apie UAB „VET-1“
1661 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
250
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1251 €
25% uždirba 1251-1457 €
25% uždirba 1457-1707 €
25% uždirba nuo 1707 €