Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Obelių grupė"
More about company »

VETERINARINIŲ PRODUKTŲ IR PAŠARŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Šiauliai - UAB "Obelių grupė"

Darbo pobūdis

Betarpiškas bendradarbiavimas su klientais (ūkininkais, galvijų ūkiais, žemės ūkio bendrovėm). Jų poreikių analizė, pašarų, pašarų priedų bei veterinarinių vaistų, skirtų stambiems galvijams, pardavimų organizavimas ir vykdymas, informavimas apie naujus produktus. Pagalba veterinarijos srityje, konsultacija gyvulių gydymo ir šėrimo klausimais. Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė. Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (veterinarijos, gyvulininkystės technologijų srityje)
Darbo patirtis parduodant pašarus, veterinarinius vaistus.
Panašaus darbo patirtis stambių gyvulių sektoriuje.
Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo, planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.
Atsakingumas, iniciatyvumas, entuziazmas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).
Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir pilną iššūkių darbą.
Profesionalią ir draugišką komandą.
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir rezultatų.
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Viena iš grupės įmonių UAB „RESPUBLIKINIS VETERINARIJOS APRŪPINIMO CENTRAS" - užsiimantis prekyba gyvūnų ženklinimo, auginimo ir gydymo produktais, skirtais gyvuliams bei smulkiems gyvūnams. Daugiau nei 20-ties metų patirtį turinti kvalifikuota komanda teikia profesionalias konsultacijas ir pagalbą ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms, gyvūnų prekių parduotuvėms, veterinarams bei veterinarinėms klinikoms ir vaistinėms.
Informacija apie UAB "Obelių grupė"
2033 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Aniulis