„Hirelabas“ įmonių grupė

Vidaus apdailininkai Vokietijoje ID21798

2400-2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vidaus apdailininkams Vokietijoje.

Viešbučio patalpų įrengimas ir renovacija:
  • gipso montavimas;
  • dažymas;
  • tapetavimas;
  • plytelių klojimas;
  • grindų montavimas.

Darbo laikas: dirbama 6 dienas per savaitę, 8-10h per dieną. Domina šis pasiūlymas? Paskambinkite mums

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis ir profesionalumas;
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • Kompensuojamą kelionę Lietuva - Vokietija;
  • Geras gyvenimo ir darbo sąlygas;
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

2400-2800 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.