Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Weldgroup“

Vidaus apdailininkas

13-14 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Užsienis: Norvegija - UAB „Weldgroup“

Darbo pobūdis

Gyvenamųjų pastatų vidaus apdailos darbai:
  • sienų apdaila: gipso plokščių montavimas, glaistymas ir lagų montavimas;
  • grindų apdaila: grindų lyginimas ir parketlenčių dėjimas;
  • darbas komandiruočių principu: 8 savaitės komandiruotėje, 2-3 savaitės poilsis namuose;
  • darbo vieta: Norvegija.

Reikalavimai

  • Šiame projekte reikalingi darbuotojai, kurie turi ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį dirbant vidaus apdailoje;
  • žino, kaip laikytis darbo saugos reikalavimų;
  • geba skaityti techninius brėžinius;
  • moka anglų kalbą;
  • turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį darbą;
  • suorganizuojame ir apmokame kelionės išlaidas į darbo vietą ir atgal;
  • suteikiame nemokamą ir patogų apgyvendinimą;
  • mūsų darbuotojas gauna visus reikalingus darbo rūbus ir įrankius nemokamai;
  • mokame atlyginimą atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją (apytiksliai nuo 14 eur/val. į rankas);
  • turime visada pasiruošusius padėti draugiškus personalo ir projektų koordinatorius!

Dėl papildomos informacijos teirautis tel. , Agnė.

Atlyginimas

13-14 €/val. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir darbo patirties bei išdirbtų valandų.

Mes esame sparčiai auganti įmonė, plečianti savo veiklą užsienyje. Specializuojames į pramoninių ir visuomeninių pastatų statybą, renovaciją, statinių vidaus apdailą, metalo konstrukcijų surinkimą ir suvirinimo paslaugų teikimą.
informacija apie UAB „Weldgroup“
1098 €
Vid. atlyginimas bruto
39
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1004 €
25% uždirba 1004-1004 €
25% uždirba nuo 1004 €