UAB „Dirbk dabar“

Vidaus apdailos specialistas

2400-3000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Užsienis: Vokietija - UAB „Dirbk dabar“

Darbo pobūdis

Jau dirbančiai pas klientą komandai Vokietijoje ieškome papildymo 3-5 žmonių.

Renkame tiek pavienius specialistus, tiek galime priimti komandą.

DARBO POBŪDIS
Gyvenamųjų būstų rekonstrukcija: pilnas objekto įrengimas nuo demontavimo iki objekto sutvarkymo "iki rakto"

DARBO PRADŽIA
Darbo pradžia - iškart suradus tinkamus kandidatus.

DARBO LAIKAS
50-55 valandos per savaitę

SVARBU. PASTABOS:
  • darbo pokalbiai bus organizuojami nuotoliniu būdu organizuojant vaizdo pokalbius (zoom)
  • rekomenduosime pasidaryti COVID-19 testą ir turėti neigiamą rezultatą prieš išvykstant į Vokietija (rekomenduojama dėl Vokietijos karantino taisyklių).

Reikalavimai

Darbo patirtis (vidaus apdailos darbai: dažymas, plytelės, glaistymas, gipsas, langų ir durų montavimas) - ne mažiau nei vieneri metai
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
Atsakingumas ir punktualumas
Gebėjimas įgyvendinti užsakovo statybinę viziją

Privalumai:
Rusų/Anglų/Vokiečių kalbų mokėjimas
Brėžinių skaitymas
Gebėjimas kokybiškai ir greitai dirbti
Rekomendacijos iš buvusių darbdavių/objektų savininkų

Mes jums siūlome

Atlyginimas valandinis - 12 eurų "į rankas" (po mokesčių)

Darbdavys kompensuoja kelionę į Vokietiją

Visos reikalingos darbui priemonės suteikiamos darbdavio: automobilis, darbo rūbai, įrankiai

Apgyvendinimas suteikiamas darbdavio

Darbo trukmė - pastovus darbas, ne trumpiau nei 6 mėnesiai (atostogos derinamos individualiai)

Atlyginimas

2400-3000 €/mėn. į rankas
Mokamas kartą į mėnesį

Darbuotojų atrankos ir personalo nuomos kompanija, siūlanti gerai apmokamas darbo vietas Lietuvoje ir pasaulyje.

Dirbame su patikimais partneriais, renkame atsakingus darbuotojus, organizuojame darbus profesionaliai.