Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

VIDAUS AUDITO TARNYBOS VADOVO (-ĖS)

Kaunas - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Sudaryti strateginius ir metinius vidaus audito veiklos planus;
Nustatyti rizikingas sritis, bei teikti savo įžvalgas jų mažinimui;
Užtikrinti vidaus audito rekomendacijų įgyvendinimo ir poauditinės pažangos stebėjimą;
Koordinuoti vidaus audito skyriaus veiklą ir organizuoti darbą;
Teikti vidaus audito ataskaitas;
Prižiūrėti auditorių atliekamą vidaus auditą ir vertinti jo kokybę;
Užtikrinti, kad numatyti ištekliai patvirtintam vidaus audito planui įgyvendinti būtų tinkamai.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (auditas, finansai, ekonomika);
Patirtis finansų audito srityje – privalumas;
Pageidautina didesnė kaip dviejų metų praktinė patirtis verslo įmonės vidaus audito srityje, išlavinti įgūdžiai greitai valdyti didelį srautą informacijos;
Stiprūs duomenų ir informacijos analitikos gebėjimai, pažangių audito atlikimo metodų išmanymas;
Mokėti dirbti su verslo valdymo sistemomis, analitiniais įrankiais - privalumas;
Komunikaciniai gebėjimai argumentuoti teikiamą informaciją suinteresuotiems darbuotojams, gebėjimas nekonfliktiškai išsireikalauti veiksmų planų įgyvendinimo, analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Konkurencingą atlygį ir socialines garantijas;
Dirbti ir dalyvauti moderniame įmonės valdyme;
Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje, galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau nei 3500 darbuotojų komandą.
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1261 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
812
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tautvydas Barštys