Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KILMINĖ"
More about company »

Vidaus kontrolės darbuotojas (-a)

Kaunas - UAB "KILMINĖ"

Darbo pobūdis

  • Prekybos centrų veiklos kontrolė;
  • Prekybos centrų veiklos kontrolė (stebėjimas per monitorius);
  • Vagysčių prevencija.

Reikalavimai

  • Darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Bendravimo įgūdžiai, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir galimybė naudoti automobilį įmonės veikloje.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00 val.
  • Darbo laikas nuo 13.00 iki 22.00 val.
  • Penkių darbo dienų savaitė.

Kita informacija:
Dėkojame už dalyvavimą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

„Express Market“ – sėkmingai Vilniaus ir Kauno regionuose veikiantis prekybos centrų tinklas, kurio pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis.