Kretingos rajono savivaldybės viešoji įstaiga Kretingos ligoninė

Vidaus ligų gydytojas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga - Kretingos rajono savivaldybės viešoji įstaiga Kretingos ligoninė

Darbo pobūdis

Dieninis darbas Priėmimo skubios pagalbos skyriuje

Reikalavimai darbuotojui

  • galiojanti atitinkamos kvalifikacijos licencija;
  • gebėjimas lengvai užmegzti kontaktą ir bendrauti su žmonėmis, pozityvumas, puikūs darbo komandoje įgūdžiai, paslaugumas ir kantrybė;
  • kruopštumas ir atidumas medicininei dokumentacijai.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • galimybę pasirinkti kokiu krūviu dirbsite;
  • lanksčiai derinamą darbo grafiką;
  • konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Kretingos ligoninė yra vienintelė rajone gydymo įstaiga, teikianti pirminio ir antrinio lygio būtinąją pagalbą visą parą, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Nedidelė ligoninė skaičiuojanti jau 100 gyvavimo metų.

Ligoninės vyriausioji gydytoja Ilona Volskienė
informacija apie Kretingos rajono savivaldybės viešoji įstaiga Kretingos ligoninė
1784 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
291
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 885 €
25% uždirba 885-1409 €
25% uždirba 1409-2092 €
25% uždirba nuo 2092 €