Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Radviliškio ligoninė“

Vidaus ligų gydytojas

5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Radviliškis - VšĮ „Radviliškio ligoninė“

Darbo pobūdis

  • pagal kompetenciją teikti stacionarines bei ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas;
  • atlikti klinikinį pacientų ištyrimą, įvertinant jų sveikatos būklę, nustatyti indikacijas tyrimų ir gydymo metodams, nustatyti preliminarią ir klinikinę (per 3 paras) diagnozes, parinkti ir koreguoti gydymo taktiką;
  • taikyti tik įteisintus tyrimo diagnostikos ir gydymo metodus;
  • kokybiškai tvarkyti medicininę dokumentaciją;
  • laikytis gydytojo profesinės etikos principų, bioetikos reikalavimų;
  • atlikti kitas Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytas pareigas.

Reikalavimai

  • turėti vidaus ligų gydytojo profesinę kvalifikaciją ir kompetenciją bei galiojančią medicinos praktikos licenciją;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, SAM įsakymus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius sveikatinimo veiklą, vidaus ligas bei gydytojo praktiką;
  • turėti darbo kompiuteriu įgūdžių;
  • mokėti bendrauti ir bendradarbiauti.

Ieškome darbuotojo, kuris gali pradėti dirbti nedelsiant.

Mes jums siūlome

  • pastovų, gerai apmokamą darbą draugiškame kolektyve;
  • galimybę kelti savo profesinę kvalifikaciją;
  • galimybę kilti karjeros laiptais;
  • galimybę apmokėti rezidentūros studijas.

Atlyginimas

5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbas 1 et. krūviu
Kintamoji dalis ir priedai nustatomi individualiai už papildomus darbus.

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė,
Gedimino g. 9, Radviliškis
informacija apie VšĮ „Radviliškio ligoninė“
1737 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
312
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 997 €
25% uždirba 997-1366 €
25% uždirba 1366-2045 €
25% uždirba nuo 2045 €