Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami narÅ¡ymą, jÅ«s sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Interprekyba“

📢 VIDEO DIZAINERIS - MONTUOTOJAS

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Interprekyba“

Darbo pobūdis

Ieškome ypatingai kūrybiško video dizainerio.

Užduotis: iš pateiktos video paskaitos („kalbanti galva“), sumontuoti epamokas taip, kad jos būtų:
✔️ Informatyvios ir įtraukios, kad vaikai norėtų jas žiūrėti.
✔️ Įsimintinos, t.y. būtų panaudojami elementai, kurie padeda lengviau įsiminti epamokos medžiagą.
✔️ Vizualiai patrauklios įvairaus amžiaus vaikams.
✔️ Priimtinos pedagogams ir tėvams.

Reiktų savarankiškai, savo nuožiūra parinkti spalvas, šriftus, dizaino elementus, video ir animacijas iš mokamų duombazių (pvz. Envato), atsižvelgiant į dalyką (istorija, muzika, matematika ir t.t.).

Reikalavimai

✔️ Kūrybiškumas
✔️ Scenarijaus suvokimas
✔️ Filmavimo / montavimo patirtis
✔️ Patirtis su grafinio dizaino programomis
✔️ Patirtis renkant mokamą ir nemokamą medžiagą interneto duombazėse.

👍 Pranašumas - patirtis su OBS, tiesioginėmis transliacijomis.

Mes jums siūlome

Siūlome unikalią galimybę prisidėti, kartu keičiant Lietuvos švietimo ateitį 😍 ❤️
  • Darbą su istoriją kuriančiais skaitmeniniais edukaciniais projektais;
  • Darbą su įdomiais edukaciniais renginiais, konferencijomis bei iÅ¡silavinusiais žmonėmis;
  • Dideles kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes;
  • Darbo vietą Vilniaus centre (Å¡alia VCUP);
  • Galimybę dirbti iÅ¡ namų (karantino metu) bei lankstų darbo grafiką (tik po bandomojo laikotarpio);
  • DraugiÅ¡kus bendradarbius ir puikų mikroklimatą darbe.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nuo 2002 m. sėkmingai sukūrėme visoje Lietuvoje gerai žinomus interneto projektus, tokius kaip Klase.lt ar CVBankas.lt.

Nuo 2015 m. kartu su partneriais vystome didžiausią Lietuvoje pedagogų kvalifikacijos tobulinimo platformą Pedagogas.lt bei organizuojame mokymus ir konferencijas.

Å iuo metu startuojame su nauju skaitmeninio ugdymo projektu Epamokos.lt.
informacija apie UAB „Interprekyba“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2017 m.