Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Videoprojektai LT“
More about company »

VIDEO ĮRANGOS MONTUOTOJAS IR DERINTOJAS

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Videoprojektai LT“

Darbo pobūdis

  • Sceninės įrangos montavimas, demontavimas, sisteminis paruošimas
  • Renginių, koncertų, konferencijų techninis aptarnavimas ir priežiūra
  • Darbų planavimas ir organizavimas

Reikalavimai

  • 1 metų darbo patirtis renginių techninio aptarnavimo srityje
  • Fizinis aktyvumas, bei pajėgumas
  • Iniciatyvumas, bei noras tobulėti
  • Savarankiškumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Privalumai:

  • C kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Geri anglų, bei rusų kalbų įgūdžiai
  • Techninis išsilavinimas
  • Elektrosaugos/aukštalipio pažymėjimas
  • Geros kompiuterinės žinios

Mes jums siūlome

  • Patrauklų darbo užmokestį ir visas socialines garantijas
  • Draugišką kolektyvą
  • Nuolat kintantį ir dinamišką darbą koncertuose, TV projektuose, festivaliuose, konferencijose bei kituose renginiuose
  • Galimybę tobulėti ir augti (kursai, stažuotės užsienyje)
  • Galimybę lankytis sporto klube ir išvykas į užsienį su kolektyvu
  • Darbą su naujausiomis video technologijomis, taip pat renginių apšvietimo ir scenografijos srityse

Kita informacija:

  • Informuosime tik atrinktus kandidatus

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas

UAB „Videoprojektai LT“ ieško dar vieno gausėjančios komandos nario, norinčio prisijungti prie smagaus ir aktyvaus kolektyvo!
Videoprojektai LT užsiima pačios pažangiausios video įrangos nuoma ir aptarnavimu, videoprojekcijų ir vaizdo grafikos kūrimu bei demonstravimu.
informacija apie UAB „Videoprojektai LT“
2248 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.