Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

VIDINIŲ MOKYMŲ SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - ERGO

Darbo pobūdis:

  • ilgalaikių gyvybės draudimo pardavimų darbuotojų kompetencijų kėlimo planų rengimas ir vykdymo koordinavimas;
  • naujausių mokymo įrankių bei metodų, skirtų pardavimų darbuotojų praktinių įgūdžių gerinimui kūrimas ir diegimas;
  • mokymų programų rengimas ir vedimas pardavimo padalinių darbuotojams bei tarpininkams visoje Lietuvoje;
  • pardavimų darbuotojų konsultavimas ir mokymas darbo vietoje;
  • metodinių rekomendacijų teikimas, bei užtikrinimas mokymosi proceso tęstinumą darbo vietoje.

Reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • mokymų vedimo ir programų, orientuotų į pardavimus, sudarymo patirtis;
  • gebėjimas dirbti individualiai ir prisiimti atsakomybę už sprendimus ir veiklos krypties nustatymą;
  • puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir reprezentavimo įgūdžiai;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • žinios apie draudimo paslaugas ir produktus (privalumas);
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė Jums siūlo:

  • galimybes dirbti vieno iš draudimo rinkos lyderių komandoje;
  • patrauklų atlygį ir papildomų naudų paketą;
  • papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas);
  • galimybes tobulėti ir mokytis.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.