UAB Emplonet

VIDINIŲ PROCESŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

1491-2697 €/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Vidinėje sistemoje esančių užklausų administravimas;
  • Tiekimo kokybės ir reikalavimų laikymosi kontrolė;
  • Įvairių dokumentų, ataskaitų bei sutarčių rengimas;
  • Aktyvus bendradarbiavimas ir komunikacija su kolegomis užsienio biuruose;
  • Su pardavimais susijusių duomenų administravimas vidinėse sistemose;
  • Operatyvinė pagalba sprendžiant klientų aptarnavimo bei užsakymų logistikos problemas;
  • Vidinių procesų ir funkcijų optimizavimas bei tobulinimas.

Reikalavimai:

  • Ekonomikos, IT, finansų ar panašios krypties išsilavinimas;
  • Domėjimasis IT sistemomis ir procesais bei jų išmanymas;
  • Puikios anglų kalbos žinios (B2 ir aukštesnis lygis);
  • Vokiečių, prancūzų, ispanų arba italų kalbų žinios (privalumas).
  • Pageidautina darbo patirtis su ERP/SAP platformomis;
  • Puikūs komandinio darbo ir komunikacijos įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Profesionalią ir dinamišką darbo aplinką;
  • Neribotas tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje;
  • Darbą su pirmaujančiomis pasaulinėmis technologijomis;
  • Priedus, priklausančius nuo metinių veiklos rezultatų;
  • Sveikatos draudimo paketą;
  • Įmonės nuolaidas;
  • Papildomai apmokamus laisvadienius;
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Nuotolinio darbo galimybes;
  • Nemokamą transportą iš Kauno miesto į Continental.

Salary

1491-2697 €/mon. gross

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - tarptautinė įmonė Continental, steigianti Verslo paslaugų centrą (ang. Global Business Service) Lietuvoje, prie savo komandos kviečia prisijungti VIDINIŲ PROCESŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTĄ.