Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SPA Birštonas“

Viešbučio administratorė (-ius) - budėtoja (-as)

1000-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Birštonas, Prienai, Alytus - UAB „SPA Birštonas“

Darbo pobūdis

Svečių pasitikimas/išlydėjimas;
Informacijos suteikimas svečiams;
Darbas su kompiuteriu ir dokumentais;
Darbas su rezervacijų sistema;
Dieninės ir naktinės pamainos.

Reikalavimai darbuotojui

Labai geri komunikaciniai įgūdžiai, greita orientacija, organizuotumas, savarankiškumas;
Puiki lietuvių kalba, geros anglų ir rusų kalbos žinios;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Noras tobulėti ir mokytis.

Mums svarbus kiekvienas mūsų darbuotojas! Jeigu esate darbšti (-us), atsakinga (-as) ir pastabi (-us), junkitės prie mūsų ir tapkite mūsų komandos dalimi.

Darbo aplinką paremtą profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
Nuolaidas viešbutyje, SPA ir sveikatinimo paslaugoms (taip pat ir šeimos nariams);
Konkurencingą atlygio paketą;
Įdomų ir dinamišką darbą;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Pateikdami gyvenimo aprašymą įmonei UAB “SPA Birštonas” Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą ir iš to kylančias Jūsų teises galite susipažinti:

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomos naudos: dalinė kelionės į darbą kompensacija, nakvynė bei motyvacinis paketas po 6 mėn. darbo.

Vytautas mineral SPA - vieninteliai Baltijos šalių regione mineralų SPA namai.
Mūsų tikslas kurti inovatyvius ir skirtingai pritaikomus aktyviųjų mineralų panaudojimo būdus šiuolaikiniam žmogui ir įkvėpti pokyčiams.
informacija apie UAB „SPA Birštonas“
1658 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
203
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1114 €
25% uždirba 1114-1334 €
25% uždirba 1334-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €