Viešbučio administratorius (-ė)

1209-1353 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Kretinga, Klaipėda - Sveikatos uostas, UAB

Darbo pobūdis

Bendravimas su viešbučio svečiais.
Rezervacijų priėmimas telefonu, el. paštu ir svečiams teiraujantis vietoje.
Darbas kompiuteriu ir viešbučio programa.
Atsiskaitymų vykdymas, dokumentų tvarkymas.
Viešbučio paslaugų kokybės užtikrinimas.

Darbas slenkančiu darbo grafiku, ilgoji / trumpoji savaitė.

Darbo vieta - Palangoje.

Reikalavimai darbuotojui

Viešbučio administratoriaus darbo patirtis (privalumas).
Noras dirbti klientų aptarnavimo srityje.
Anglų ir/ar rusų kalbų mokėjimas.
Gebėjimas dirbti kompiuteriu.
Mokėjimas dirbti kasos aparatu.
Sąžiningumas, lojalumas ir komunikabilumas.

Mes Jums siūlome:

Mes, įsikūrę žaliųjų pušynų, smėlio kopų ir Baltijos jūros draugijoje, pasitelkę savo žinias, patirtį ir energiją, siekiame sveikatinti ir rūpintis mūsų sanatorijos Gradiali svečių poilsiu.

Pats didžiausias mūsų, sanatorijos Gradiali, turtas – mūsų darbuotojai, su kuriais esame atviri, sąžiningi, puoselėjame lojalumą ir komandiškai siekiame išsikeltų tikslų ir laimėjimų.

Darbuotojams siūlome ypatingai geras darbo sąlygas ir daug pridėtinių verčių:

LYDERYSTĖ – darbas didžiausioje ir moderniausioje sveikatingumo ir svetingumo sektoriaus įmonėje Vakarų Lietuvoje.
ATLYGINIMAS – konkurencingas darbo užmokestis ir kasmėnesiniai priedai už gerus darbo rezultatus.
LANKSTUMAS – patogus darbo grafikas, rengiamas atsižvelgiant į darbuotojo asmeninius poreikius, suderintas darbo ir poilsio režimas.
TOBULĖJIMAS – profesinio tobulėjimo mokymai kiekvienam darbuotojui, kuriuos apmoka darbdavys.
KARJERA – profesinis augimas, plačios saviraiškos galimybės.
GEROVĖ – pietūs/vakarienė savitarnos restorane ir kava/arbata su darbuotojo nuolaida, galimybė nemokamai sportuoti sporto salėje ir lankytis baseinų ir pirčių erdvėje (nedarbo metu), nuolaidos sanatorijos teikiamoms paslaugoms.
KOMANDIŠKUMAS – profesionalūs, bičiūliškus tarpusavio santykius puoselėjantys kolegos, pasirengę visuomet padėti.
PAPILDOMOS PINIGINĖS PRIEMONĖS – išmokos gimus vaikui, sudarius santuoką, kanceliarinių priemonių krepšelis Rugsėjo 1-osios dienos proga, skirtas 3 ir daugiau vaikų auginantiems darbuotojams.
LINKSMYBĖS IR SAVIRAIŠKA – įmonės organizuojami baidarių, pėsčiųjų žygiai, didieji įmonės renginiai ir apdovanojimai.

Sanatorija Gradiali prie savo draugiškos ir profesionalios komandos kviečia prisijungti TAVE – mūsų naująjį kolegą!

Atlyginimas

1209-1353 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai, priklausantys nuo viešbučio užimtumo.
informacija apie Sveikatos uostas, UAB
1638 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
270
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1106 €
25% uždirba 1106-1376 €
25% uždirba 1376-2027 €
25% uždirba nuo 2027 €