Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CENTRUM“

Viešbučio administratorius

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CENTRUM“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome viešbučio administratoriaus (-ės), kuris (-i) degtų noru bendrauti su žmonėmis ir įgyti daugiau žinių bei darbinės patirties aptarnavimo srityje.

1. Viešbučio registratūros darbo organizavimas;
2. Viešbučio svečių sutikimas/išlydėjimas (check-in/check-out);
3. Atsiskaitymų už suteiktas paslaugas atlikimas;
4. Kambarių rezervavimas Fidelio programa;
5. Telefono skambučių srauto valdymas ir jų nukreipimas;
6. Elektroninių laiškų srauto valdymas ir jų nukreipimas;
7. Informacijos suteikimas viešbučio svečiams.

Reikalavimai

1. Aukštasis neuniversitetinis/universitetinis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė));
2. Labai geras lietuvių ir geras anglų kalbų mokėjimas;
3. Rusų ar kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
4. Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, greita orientacija, reprezentatyvi išvaizda, punktualumas;
5. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Profesionalią, draugišką ir humoro jausmo nestokojančią komandą, kuri pasiruošusi padėti įveikti kasdieninius iššūkius bei kartu džiaugtis pasiektais rezultatais
Dinamišką, turintį iššūkių darbo pobūdį, kuris leis tobulėti ir drauge su komanda siekti aukščiausių rezultatų
Sklandų įvedimo procesą, darbo vietą miesto centre, nuolatinį mokymąsi, dalinimąsi gerąja praktika, pietų degustacijas, nuolaidas viešbučio tinklo paslaugoms, komandinius užsiėmimus ir kt.
Ir svarbiausia – pasitikėjimą bei laisvę veikti!

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

UAB Centrum istorija prasidėjo 1996 įkūrus vieną iš pirmųjų privačių viešbučių Lietuvoje - „Grata by Centrum Hotels“. Per daugiau nei 25 metus įmonė išaugo į sėkmingą viešbučių tinklą ir šiuo metu valdo „Artis“, esantį Vilniaus senamiesčio širdyje, „Ratonda Centrum Hotels“, įkurtą pačiame Vilniaus centre ir „Monika Centrum Hotels“, kuris yra Latvijos sostinės Rygos kultūriname-istoriniame centre.
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vertybėms ir unikalumui: autentiška lokacija ir architektūra, platus paslaugų spektras pagal kiekvieno kliento poreikį, svetingumo tradicijos bei dėmesingumas užtikrina namų atmosferos pojūtį.
Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!
informacija apie UAB „CENTRUM“
1150 €
Vid. atlyginimas bruto
112
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 784 €
25% uždirba 784-904 €
25% uždirba 904-1264 €
25% uždirba nuo 1264 €