Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transmedos valda“

Viešbučio administratorius (-ė)

900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transmedos valda“

Darbo pobūdis

Mandagus viešbučio svečių įregistravimas ir išregistravimas;
Darbas su kasos aparatu ir viešbučio valdymo sistema;
Rezervacijų administravimas;
Sąskaitų išrašymas;
Informacijos teikimas bei malonus bendravimas svečių viešnagės metu;
Darbas pamaininis: dieninė/naktinė pamaina.

Reikalavimai darbuotojui

Lietuvių, anglų kalbos žinios ( rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
Mandagumas, paslaugumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Greita orientacija ir lankstus mąstymas;
Vadovo pavestų darbų vykdymas;
Imlumas naujovėms.

Darbą registratūroje 3+ žvaigždučių viešbutyje "Art City Inn" (pilną etatą);
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Darbuotojų privilegijas ir puikia bonuso sistemą;
Draugišką kolektyvą;
Puikias karjeros galimybes.

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas 850-900 eurų į rankas

UAB Transmedos valda nuo 2003 metų valdo viešbutį "Art City Inn" (iki 2020 buvo "Europa City"). Turi didelę patirtį apgyvendinimo, maitinimo bei konferencijų organizavimo srityje.
informacija apie UAB „Transmedos valda“
1385 €
Vid. atlyginimas bruto
39
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 934 €
25% uždirba 934-1240 €
25% uždirba 1240-1700 €
25% uždirba nuo 1700 €