Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Gintariniai sparnai"
More about company »

Viešbučio animatorius

500–800 Eur
Užsienis: Graikija - MB "Gintariniai sparnai"

Darbo pobūdis

Ar norėtum praleisti geriausią VASARĄ savo gyvenime? Mes ieškome jaunų žmonių darbuotis fantastiškuose 4-5* viešbučiuose Graikijoje bei Kipre ANIMATORIAIS. Jei tau patinka SPORTAS ar FITNESAS ar mėgsti leisti laiką su VAIKAIS, PAAUGLIAIS tai gali būti geriausias darbo pasiūlymas būtent ČIA ir DABAR.

Apmokome vietoje 2 savaičių apmokymuose.
Siūlomos pozicijos: vaikų klubų animatoriai, sporto - fitneso animatoriai, all around animatoriai.

Laukiame Jūsų CV anglų kalba su nuotraukomis

Reikalavimai

Amžius nuo 18 iki 30 m.
Anglų kalbos žinios
Kitos užsienio kalbos privalumas
Kontrakto laikotarpis ne trumpesnis nei 3 mėn. Galimybę vykti vasaros atostogų metu.

Mes jums siūlome

Nemokamą gyvenamąją vietą
Nemokamą maitinimą
Atlyginimą 500-800 eurų po mokesčių (į rankas)
Studentams galimybe vykti pagal Erasmus + praktikos programą bei gauti papildomai Erasmus + stipendiją.
Neužmirštamą vasarą nuostabiojoje GRAIKIJOJE.

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Amber Job jau 5 metus Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje organizuoja viešbučių animatorių atrankas. Atrankų metu atrinkti jaunuoliai darbuosis 4-5* viešbučiuose, Graikijoje, animatorių pozicijoje.