MB „Gintariniai sparnai“

Vaikų klubų darbuotojai 4-5* viešbučiuose GRAIKIJOS salose

600-800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Graikija - MB „Gintariniai sparnai“

Darbo pobūdis

Ar norėtum praleisti geriausią VASARĄ savo gyvenime? Mes ieškome jaunų žmonių darbuotis fantastiškuose 4-5* viešbučiuose įsikūrusiuose vaikų klubuose. Jei mėgsti leisti laiką su VAIKAIS, PAAUGLIAIS, organizuoti žaidimus, edukacinius užsiėmimus bei tematines dienas tai gali būti geriausias darbo pasiūlymas būtent ČIA ir DABAR.

Siūlomos pozicijos:
vaikų klubų darbuotojai
sporto - fitneso užsiėmimų bei varžybų organizatoriai

Apmokome vietoje, tik atvykus į Graikiją. Taigi, priimame darbuotojus be patirties.
Sezono pradžia Graikijoje balandžio mėn. - sezono pabaiga spalio mėn. Siūlome kontraktus nuo 3 iki 7 mėn.

Laukiame Jūsų CV anglų kalba su nuotraukomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Amžius nuo 18 iki 30 m.
  • Anglų kalbos žinios
  • Kitos užsienio kalbos (rusų, vokiečių, lenkų, prancūzų) privalumas
  • Kontrakto laikotarpis ne trumpesnis nei 3 mėn.
  • Galimybę vykti STUDENTAMS vasaros atostogų metu.

Įmonė siūlo

  • Nemokamą gyvenamąją vietą;
  • Nemokamą maitinimą;
  • Įdomų ir ne monotonišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Darbą tarptautinėje komandoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Neužmirštamą vasarą nuostabiojoje GRAIKIJOJE;
  • Studentams galimybe vykti pagal Erasmus programą;

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Esame įmonė, tarpininkaujanti žmonėms, norintiems įsidarbinti užsienyje. Ieškome potencialių kandidatų siūlomiems darbams, dirbti Graikijoje bei Kipre šalyse. Komunikuojame su kandidatais, padedame visais su darbu susijusiais klausimais. Ieškome geriausių sprendimų tiek darbuotojui, tiek darbdaviui – siūlome taupyti savo laiko ir pinigų išteklius kartu su mumis.