Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Soprana Personnel International"
More about company »

Viešbučio meistras (ūkvedys Norvegijoje)

Užsienis: Norvegija - UAB "Soprana Personnel International"

Darbo aprašymas:

Vasaros sezono metu darbui Norvegijoje ieškome viešbučio meistro-ūkvedžio. Darbo pradžia-balandžio 1d.!

Jūs būsite atsakingas už įvarius smulkius viešbučio ūkio darbus: el. spynų tvarkymą, elektros darbus, baldų surinkimą-taisymą, nesudėtingų santechnikos mazgų tvarkymą, langų ir durų keitimą, grindų tvarkymą ir keitimą. Pagrindiniai darbai bus dažymas ir sodo priežiūra.

Viešbutis yra ramioje vietoje, apsuptas gamtos bei kalnų, todėl darbo aplinka bus tinkama darbuotojui, mėgstančiam ramybę, žvejybą, kalnų žygius.

Reikalavimai:

  • šnekamosios anglų kalbos mokėjimas,
  • ūkvedžio, staliaus, dažytojo patirtis bent 2 m.,
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Tavo privalumas - patirtis keliose iš šių sričių: staliaus, elektriko, santechniko, HVAC specialisto, apdailininko, taip pat rašytinės rekomendacijos iš buvusių darbdavių Norvegijoje.

Įmonė siūlo:

  • nemokamą apgyvendinimą atskirame kambaryje su internetu,
  • nemokamas keliones į Norvegiją,
  • papildomą sveikatos draudimą.

Kandidatuoti galite užpildydami duomenis apačioje arba siunčiant savo CV el. paštu Jei turite klausimų dėl šios atrankos ar panašių darbo pasiūlymų - susisiekite telefonu .

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.