Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Locus.lt“

VIEŠBUČIO REGISTRATORĖ (-IUS)

Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Locus.lt“

Darbo pobūdis

Įregistruoti/išregistruoti viešbučio svečius viešbutyje;
Priimti rezervacijas elektroniniu paštu ir telefonu;
Suvesti rezervacijų duomenis į viešbučio rezervacijų sistemą;
Užtikrinti sklandų pinigų atsiskaitymo procesą dirbant su kasos aparatu;
Atsiskaitymų vykdymas, sąskaitų išrašymas, dokumentacijos pildymas;
Užtikrinti malonią svečio viešnagę suteikiant informaciją apie viešbutį ir teikiamas paslaugas;
Darbas viešbučio registratūroje.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
Gerai mokėti lietuvių, rusų ir anglų kalbas, kitų kalbų žinojimas būtų privalumas;
Gerbti svečius, norėti ir mokėti maloniai bendrauti, spręsti konfliktines situacijas;
Būti sąžiningu, atsakingu ir kruopščiu.

Mes jums siūlome

Darbas 7 val. / dieną, nuo 14:00 -21:00;
Darbas pilnu etatu, ne sezonui, pastovi darbo vieta;
Darbo vieta - Vilniaus senamiestis;
Galimybė derinti darbą su nuotolinėmis studjomis.
Prašome siųsti CV adresu- su nuoroda „Viešbučio regsitratorė (-ius)“ el. paštu.
Dėl papildomos informacijos galite kreiptis nurodytu el.paštu ar telefonu.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

2 žvaigždučių, šeimyninis viešbutis Vilniaus senamiestyje.
informacija apie MB „Locus.lt“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.