Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Grand SPA Lietuva“

Viešbučio registratorius

1000-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai, Alytus, Lazdijai - UAB „Grand SPA Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas viešbučio registratūroje: pasitikimas, įregistravimas, informacijos suteikimas apie komplekse teikiamas paslaugas;
  • Klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu: paslaugų pardavimas, užsakymų rezervavimas, informacijos suteikimas apie paslaugas, specialius pasiūlymus ir taikomą lojalumą programą;
  • Svečių išregistravimas ir atsiskaitymas už suteiktas paslaugas: darbas su kasos aparatu, sąskaitų-faktūrų išrašymas;
  • Malonus bendravimas su klientais ir konfliktinių situacijų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros rusų ir anglų kalbos žinios;
  • Darbo su kompiuteriu įgūdžiai (NewHotel programa būtų privalumas);
  • Darbo patirtis viešbučių arba klientų aptarnavimo srityje (būtų privalumas);
  • Pozityvus mąstymas, mandagumas ir paslaugumas, lankstumas ir gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Įmonė siūlo

  • Draugišką komandą, kuri padės adaptaciniu periodu;
  • Įdomią, atsakingą poziciją;
  • Naujas patirtis ir iššūkius kiekvieną dieną;
  • Galimybę su nuolaida naudotis teikiamomis paslaugomis (gydymo, SPA, maitinimo ir kt.);
  • Nemokamas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, treniruoklių salėje, Šeimos pramogų parke;
  • Kelionės į/iš darbo kompensavimas (dalinis).

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1000-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokama kintama atlygio dalis, priklausanti nuo rezultatų.

UAB “GrandSpa Lietuva” – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas Druskininkuose, subūręs profesionalų kolektyvą. Veikia 3 restoranai – aukšto lygio restoranas “Keturi vėjai”, viešbučių “Lietuva” bei “Druskininkai” restoranai.“ Po vienu stogu teikiamas platus paslaugų spektras: apgyvendinimas jaukiuose 3 ir 4 žvaigždučių viežbučiuose “Lietuva”, “Druskininkai” ir “Dzūkija”; grožio, poilsio, gydymo/reabilitacijos ir SPA programos; odontologijos klinika; konferencijų centras.

Kviečiame Jus kartu augti bei kurti neįkainojamas patirtis mūsų svečiams.