UAB „Liuks“

VIEŠBUČIO VADOVAS (-Ė) DRUSKININKUOSE 4* VIEŠBUTYJE

1300 €/mėn. Į rankas
Druskininkai, Alytus, Lazdijai - UAB „Liuks“

Darbo pobūdis

Best Baltic Hotel Druskininkai Central ieško vadovo.

Darbo pobūdis:
  • Viešbučio veiklos procesų organizavimas ir įgyvendinimas;
  • Viešbučio personalo formavimas ir koordinavimas;
  • Pardavimo ir rinkodaros planų sudarymas ir vykdymas;
  • Paslaugų kokybės ir svečių gerovės užtikrinimas;
  • Paslaugų/prekių pirkimų organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Vadovaujamo darbo patirtis, viešbučių versle būtu privalumas;
  • Geri darbo planavimo, koordinavimo, organizavimo gebėjimai;
  • Orientacija į tikslą ir rezultatus;
  • Kontrolės, iniciatyvumo, atsakingumo, komunikabilumo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Siūlome
  • Galimybę realizuoti savo potencialą valdant ir vystant viešbučių verslą;
  • Ambicingą ir dinamišką darbą;
  • Specializuotus mokymus ir asmeninio augimo perspektyvą;
  • Galimybę auginti savo kompetenciją;

Atlyginimas

1300 €/mėn. į rankas
Sutartinis
UAB „Liuks“

UAB „Liuks“

UAB "Liuks" valdo du didžiausio pasaulinio „Best Western“ tinklo viešbučius Lietuvoje: Best Western „Vilnius“ sostinėje ir Best Western „Santaka“ Kaune bei keturis - įmonei priklausančio prekės ženklo BEST BALTIC Hotels viešbučius, Kaune – Best Baltic „Kaunas“, Druskininkuose – Best Baltic „Druskininkai Central“, Jurbarko rajone esančioje Panemunės pilyje – Best Baltic „Panemunės pilis“ ir Palangoje – Best Baltic „Palanga“.
informacija apie UAB „Liuks“
1227 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.