Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB poilsio namai „Baltija“

Viešbučio vyr. administratorius

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Palanga, Klaipėda, Kretinga - UAB poilsio namai „Baltija“

Darbo pobūdis

  • Pagalba vadovui kasdieniuose darbuose;
  • Malonus bendravimas su svečiais tiek gyvai, tiek el. paštu, jų įregistravimas/išregistravimas, informacijos suteikimas;
  • Registratūros personalo darbo priežiūra;
  • Naujų komandos narių apmokymas;
  • Sąskaitų už suteiktas paslaugas tvarkymas bei kontrolė;
  • Įvairių su klientų aptarnavimu susijusių klausimų sprendimas.

Reikalavimai

  • Būtina patirtis viešbutyje registratūros administratoriaus pareigose, vyr. administratoriaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Patirtis dirbant su viešbučio duomenų valdymo programomis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Iniciatyva bei kūrybiškumas sprendžiant sudėtingas situacijas;
  • Gebėjimas vadovauti komandai;
  • Geros anglų bei rusų kalbų žinios;
  • Orientacija į svečią;
  • Galimybė dirbti pamainomis, slenkančiu grafiku.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą naujai renovuotame viešbutyje Palangoje;
  • Tobulėjimo galimybes, mokymus;
  • Jauną, draugišką kolektyvą;
  • Laiku mokamą atlyginimą, motyvacinius priedus, visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Naujai duris palangoje atvėręs viešbutis Žilvinas -
informacija apie UAB poilsio namai „Baltija“
1023 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.