Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Gintariniai sparnai"
More about company »

Viešbučių ANIMATORIAI GRAIKIJOJE bei KIPRE

500–750 Eur
Užsienis: Graikija - MB "Gintariniai sparnai"

Darbo pobūdis

Ar norėtum praleisti geriausią VASARĄ savo gyvenime? Mes ieškome jaunų žmonių dirbti fantastiškuose 4-5* viešbučiuose Graikijoje bei Kipre ANIMATORIAIS. Jei tau patinka SPORTAS ar FITNESAS ar mėgsti leisti laiką su VAIKAIS, PAAUGLIAIS tai gali būti geriausias darbo pasiūlymas būtent ČIA ir DABAR.

Apmokome vietoje.
Siūlomos pozicijos: vaikų klubų animatoriai, sporto - fitneso animatoriai, all around animatoriai.

Atranka bei pokalbis vyksta su tiesioginiu darbdaviu.

Darbdavys atvyksta į LIETUVĄ:
Kovo 15 d. atranka KLAIPĖDOJE
Kovo 16d. atranka VILNIUJE

Reikalavimai:
Amžius nuo 18 iki 30 m.
Anglų kalbos žinios
Kitos užsienio kalbos privalumas
Darbo laikotarpis ne trumpesnis nei 3 mėnesiai.

Mes siūlome:
Nemokamą gyvenamąją vietą
Nemokamą maitinimą
Konkurencingą atlyginimą
Studentams galimybe vykti pagal ERASMUS + praktikos programą
Neužmirštamą vasarą nuostabiojoje Graikijoje bei Kipre.

www.amberjob.eu

www.facebook.com/amberjob.eu

Laukiame visų norinčių dalyvauti atrankoje CV anglų kalba

Reikalavimai

Anglų kalbos žinios, mandagumas bei paslaugumas. Kitos užsienio kalbos privalumas.

Mes jums siūlome

Nemokamą apgyvendinimą
Nemokamą maitinimą.
Atlyginimą.

Atlyginimas

500–750 Eur atskaičiavus mokesčius

Amber Job jau trečią kartą Lietuvoje rengia viešbučių ANIMATORIŲ atrankas.
Atrankų datos: kovo 15d. Klaipėda, kovo 16d. Vilnius.
Mes siūlome tik legalų darbą. Kontraktai pasirašomi prieš išvykimą.