Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kamava"
More about company »

Viešbutis Klaipėdos centre siūlo kambarinės darbą

400–450 Eur
Klaipėda - UAB "Kamava"

Darbo pobūdis

Nedideliems svečių namams (19 kambarių) Klaipėdos centre reikalinga (-as) kambarinė-pusryčių išnešiotoja (-as). Ieškome tvarkingo, pareigingo, kruopštaus ir sąžiningo žmogaus.

Darbo aprašymas: svečių namų kambarių, pagalbinių patalpų ir teritorijos tvarkymas, patalynės keitimas, kontinentinių pusryčių išnešiojimas po kambarius.

Reikalavimai

Pareigingumas, atsakingumas atliekant pavestą darbą.
Darbštumas, sąžiningumas bei dėmesys detalėms.
Higienos reikalavimų žinojimas.

Mes jums siūlome

Pastovų atlyginimą; nedidelį draugišką kolektyvą; visas socialines garantijas.

Atlyginimas

400–450 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB Kamava valdo nedidelius LITiNTERP svečių namus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Daugiau info: .
Informacija apie UAB "Kamava"
13
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Koreiva