Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Limeta“

Viešųjų pirkimų projektų vadybininkas (medicinos prekės, įranga)

Iki 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Limeta“

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais, naujų klientų paieška,
ryšių palaikymas ir asmeninių santykių vystymas su gydymo įstaigų atstovais (gydytojais, skyrių vadovais),
dalyvavimas viešuosiuose konkursuose, parduodant modernią įrangą, nestandartinius technologinius sprendimus.
Bendravimas su tiekėjais užsienyje, sprendžiant technologinius ir specifinius klientų poreikius, vykdant užsakymus.
Naujų produktų paieška ir įvedimas į rinką.
Pasiūlymų, sutarčių, viešųjų dokumentų rengimas ir jų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina biochemijos);
Būtina panašaus darbo patirtis medicinos produktų, įrangos pardavimo, farmacijos srityse;
Anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžia;
Vairuotojo pažymėjimas;
Aktyvumas, iniciatyvumas, puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
Organizaciniai įgūdžiai, savarankiškumas, reprezentatyvumas, atsakingumas.
Noras dirbti ir užsidirbti

Įmonė siūlo

Savarankišką, atsakingą darbą dinamiškoje kompanijoje,
karjeros perspektyvas,
konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Iki 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė yra viena iš didžiausių Lietuvos įmonių, stabiliai dirbanti sveikatos apsaugos aprūpinimo medicinos įranga sistemoje. Įmonė įkurta 1960 metais, pradėjus formuoti medicininės įrangos gamybos ir serviso bazę Lietuvoje. Aktyviai dalyvavo gydymo įstaigų aprūpinimo medicinine technika procese ir sėkmingai įtraukė į savo struktūrą medicininės įrangos prekybos, serviso ir gamybos sritis, sukurdama stiprią medicinos technikos aprūpinimo bazę, užtikrinančią aukščiausio lygio paslaugų kokybę.
informacija apie UAB „Limeta“
1813 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 994 €
25% uždirba 994-1626 €
25% uždirba 1626-2587 €
25% uždirba nuo 2587 €