Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ ''Centro poliklinika''
More about company »

Viešųjų pirkimų specialistas (-ė)

Vilnius - VšĮ ''Centro poliklinika''

Darbo pobūdis

  • viešųjų pirkimų planavimas, organizavimas, vykdymas;
  • konsultavimas viešųjų pirkimų klausimais;
  • darbas su CVP IS, CPO, el. pirkimų vykdymas;
  • pasiūlymų rengimas viešųjų pirkimų konkursams, viešųjų pirkimų dokumentų rengimas (konkursų dokumentų, sutarčių projektų rengimas, protokolų rašymas), viešųjų pirkimų ataskaitų rengimas ir teikimas, pasiūlymų vertinimas, atsakymų į pretenzijas, paklausimus ir t. t.;
  • viešųjų pirkimų teisinės bazės perkančiojoje organizacijoje rengimas (pirkimo taisyklių, viešojo pirkimo komisijos darbo reglamentų ir pan. atnaujinimas pasikeitus teisės aktams);
  • kitų su viešaisiais pirkimais susijusių funkcijų vykdymas.

Reikalavimai

  • turėti aukštąjį išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį viešųjų pirkimų organizavimo srityje (nuo techninės specifikacijos paskelbimo iki sutarties pasirašymo);
  • turėti viešųjų pirkimų vykdymo patirties perkančiojoje organizacijoje;
  • gebėti dirbti su Centrine viešųjų pirkimų informacine sistema (CVP IS);
  • mokėti bent vieną užsienio kalbą (privalumas – anglų kalba);
  • gebėti savarankiškai atlikti pavestus darbus;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus viešųjų pirkimų ir su tuo susijusiose srityse, taip pat teisės aktus, reglamentuojančius dokumentų tvarkymą ir rengimą;
  • gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, mokėti analizuoti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, išmanyti raštvedybą;
  • būti pareigingam, darbščiam, gebėti dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Užtikriname puikias darbo sąlygas, socialines garantijas, galimybę kelti kvalifikaciją bei įsipareigojame laikytis lygių galimybių reikalavimų.
Savo cv siųsti
iki 2019 m. vasario 24 d.
Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis asmuo
Projektų ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovė Renata Zailskė, tel. (8 5) 252 7217, el. paštas

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite elektroniniu paštu

Atlyginimas

Derybų klausimas

VšĮ Centro poliklinika – viena didžiausių ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaiga Lietuvoje. Joje yra prisirašę apie 140 tūkstančių pacientų, o per metus čia kreipiasi apie 1 milijoną lankytojų. Šiandien poliklinika didžiuojasi naujausiomis informacinėmis technologijomis ir kompiuterijos galimybėmis paremta pacientų registracijos, medikų darbo sistema, aukščiausius europinius standartus atitinkančia laboratorija, Dienos terapijos ir chirurgijos skyriumi, Slaugos, paliatyviosios medicinos ir socialinių paslaugų klinika, kitais įdiegtais inovatyviais projektais ir vis naujomis idėjomis bei planais, kaip plėsti pacientams teikiamas paslaugas, nuolat gerinti jų kokybę, kad rezultatai džiugintų ir poliklinikos darbuotojus, ir pacientus.
Informacija apie VšĮ ''Centro poliklinika''
1343 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
1046
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 856 €
25% uždirba 856-1262 €
25% uždirba 1262-1755 €
25% uždirba nuo 1755 €
Vadovas: Kęstutis Štaras