Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Viešųjų pirkimų specialistas (-ė)

Nuo 1460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Darbo pobūdis

  • TV laidų gamybai reikiamų viešųjų pirkimų planavimas ir vykdymas, su tuo susijusių dokumentų valdymas;
  • TV programų departamento teikiamų rinkoje paslaugų užtikrinimas (paslaugų sutarčių sudarymas ir kontrolė, darbų planavimas nuo užsakymų priėmimo iki įvykdymo);
  • ilgalaikių ryšių su partneriais palaikymas ir plėtojimas;
  • aktyviai dalyvauti, planuojant TV programų departamento biudžetą.

Reikalavimai

  • patirtis dirbant su viešaisiais pirkimais ir su tuo susijusių procedūrų išmanymas (privalumas – patirtis su techniniais pirkimais);
  • išmanyti ir gebėti taikyti teisės aktus, reglamentuojančius ---nacionalinio transliuotojo veiklą, viešuosius pirkimus;
  • privalumas – darbo patirtis radijo, televizijos ar pramogų techninio aptarnavimo srityje;
  • privalumas – išsilavinimas, susijęs su inžinerijos, elektronikos sritimis.
  • privalumas – anglų kalbos žinios;
  • gebėjimas savarankiškai organizuoti savo veiklą, iniciatyvumas, bendravimo įgūdžiai, lankstumas;
  • planavimo ir organizavimo įgūdžiai, atsakingumas, iniciatyvumas ir noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • išskirtinę ir įdomią aplinką viename moderniausių transliuotojų Baltijos šalyse;
  • iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes;
  • profesionalią, bendradarbiaujančią komandą;
  • sveikatos draudimą, papildomas poilsio dienas ir bendrus renginius.

Atlyginimas

Nuo 1460 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties.

VŠĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
informacija apie VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
2157 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
624
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1586 €
25% uždirba 1586-1970 €
25% uždirba 1970-2488 €
25% uždirba nuo 2488 €