Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hidrostatyba"
More about company »

Viešųjų pirkimų vadybininkas (-ė)/teisininkas (-ė)

Gargždai - UAB "Hidrostatyba"

Darbo pobūdis

  • vykdomų viešųjų pirkimų dokumentų analizė, pasiūlymo dokumentų rengimas bei teikimas perkančiosioms organizacijoms;
  • pretenzijų perkančiosioms organizacijoms teikimas ( su vidinių ir išorinių teisininkų pagalba), savalaikis probleminių klausimų kėlimas ir sprendimas;
  • komunikavimas su potencialiais partneriais ir subrangovais bei ryšių su jais palaikymas;
  • pateiktų perkančiosioms organizacijoms pasiūlymų tikslinimas, paaiškinimų ir kito pobūdžio dokumentų rengimas;
  • planuojamų vykdyti pirkimų viešai skelbiamos informacijos analizė;
  • kiti teisioginio vadovo deleguoti darbai.

Reikalavimai

Patirtis viešųjų pirkimų srityje ir darbas su CVP informacine sistema (statybos sektoriuje privalumas);
Teisinės žinios viešųjų pirkimų ir statybos sektoriuje (privalumas);
LR įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių viešųjų pirkimų politiką ir organizavimą, išmanymas;
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Puikio raštvedybos žinios;
Geros užsienio kalbos (anglų, vokiečių ir/ar rusų) žinios (raštu ir žodžiu);
Darbo patirtis su MS Office programomis;
Kruopštumas, atidumas, atsakingums, analitiniai gebėjimai;
Noras tobulėti ir mokytis, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą;
Darbą finansiškai stabilioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Visas socialines garantijas;
Darbą draugiškoje komandoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Hidrostatyba" - statybinio profilio bendrovė,vykdanti veiklą šiose srityse:
Inžinerinių tinklų statyba;
Susisiekimo komunikacijų: geležinkelio, automobilių transporto (krašto, vietinės reikšmės kelių, miesto gatvių, tiltų ir viadukų statyba šiuose keliuose bei gatvėse);
Hidrotechninių statinių (II sudėtingumo klasė) statyba;
Nekilnojamųjų kultūros paveldo vertybių objektų renovacija ir tvarkymo darbai;
Žemių melioravimo ir kitus melioracinės sistemos eksploatacijos darbai ir kt.
Informacija apie UAB "Hidrostatyba"
1151 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
300
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ignas Daunys