Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Grūstė"
More about company »

Viešųjų pirkimų vadybininkas

Mažeikiai - UAB "Grūstė"

Darbo pobūdis

  • Viešųjų konkursų sąlygų analizavimas;
  • Viešųjų konkursų pasiūlymų rengimas;
  • Bendravimas su viešojo sektoriaus organizacijomis.

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirties (privalumas);
  • Bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, noras dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir pilną iššūkių darbą sparčiausiai apyvarta augančiame įmonės padalinyje;
  • Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

UAB,,GRŪSTĖ“- tai 24 metus didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė, valdanti 27 parduotuvių tinklą, apsaugos, viešųjų pirkimų- pardavimų, viešojo maitinimo bei didmeninės prekybos padalinius.
Įmonė, kurioje dirba virš 580 darbuotojų, plečiasi ir ieško naujų darbuotojų , kurie papildytų kompetetingų, daugelį metų įmonėje dirbančių savo srities žinovų/specialistų gretas.
Informacija apie UAB "Grūstė"
704
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Deivydas Vyniautas