Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Automatikos sistemos"
More about company »

Viešųjų pirkimų vadybininkė (-as)

Nuo 800 Eur
Panevėžys - UAB "Automatikos sistemos"

Darbo pobūdis

1. Darbas su viešųjų pirkimų sistemomis (CVP IS, CVPP ir pan.);
2. Pasiūlymų rengimas, analizė bei teikimas per viešųjų pirkimų sistemą;
3. Teisės ir kitų norminių aktų susijusių su viešaisiais pirkimais analizė.

Reikalavimai

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
2. Anglų kalbos mokėjimas;
3. Patirtis viešųjų pirkimų srityje;

Mes jums siūlome

1. Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
2. Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
3. Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
4. Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
5. Plačias saviraiškos galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Automatikos sistemos" juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
Informacija apie UAB "Automatikos sistemos"
899 €
Vid. atlyginimas bruto
119
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gytis Preidis