Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Vilniaus medicinos klinikos vadovas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas klinikos personalui: komandos motyvavimas, išlaikymas ir naujų specialistų pritraukimas
  • Geriausios pacientų aptarnavimo praktikos diegimas
  • Teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas ir plėtra
  • Padalinio pajamų ir išlaidų kontrolė, pardavimų skatinimas
  • Sklandžios finansinės ir ūkinės veiklos užtikrinimas
  • Sveikatos priežiūros paslaugų licencijų administravimas
  • Ataskaitų vadovybei ir viešoms institucijoms ruošimas
  • Klinikos atstovavimas ryšiams su visuomene

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis magistro išsilavinimas (medicinos srityje – privalumas)
  • Vadovavimo patirtis bent 3 metai
  • Verslo vystymo gebėjimai, orientacija į rezultatą
  • Puikūs vadovavimo ir planavimo įgūdžiai
  • Atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Darbo patirtis sveikatos priežiūros, farmacijos, vidaus medicininio audito srityje – privalumas
  • LR įstatymų ir poįstatyminių teisės aktų, susijusių su sveikatos sektoriumi, išmanymas ir taikymas

Mes jums siūlome

  • Verslą, kuris turi galimybę augti
  • Sukauptą patirtį, kurią galima perimti
  • Komandą, kurioje dirba motyvuoti specialistai
  • Aplinką, su naujausia įranga

UAB "AMSTON"

„AmstonPool“ klientas – gerai žinomas medicinos klinikų tinklas „ENDEMIK“. Įmonė nuo 1989 metų visoje Lietuvoje teikia sveikatos priežiūros paslaugas, atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus, medicininius tyrimus, teikia skiepijimo ir vakcinų tiekimo paslaugas. Šiais metais duris atvėrė naujausia šeimos ir konsultacijų klinika Vilniuje, Savanorių pr. 6A, kuriai ieškomas(-a) naujas komandos narys. Daugiau apie medicinos klinikų tinklą www.endemik.lt