ECOSERVICE grupė

Vilniaus padalinio logistikos koordinatorius (-ė)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Nuoseklus Vilniaus logistikos ekipažų darbų planavimas;
  • Komunikacija su vairuotojais, vadybininkais ir klientais dienos eigoje, sprendžiant iškylančius operatyvinius klausimus;
  • Dokumentų bei užsakymų formavimas, jų administravimas

Darbas slenkančiu grafiku ( 3 darbo dienos, 3 poilsio po 12 val)
Darbo vieta: Minsko pl. 26 A

Reikalavimai darbuotojui

  • Koordinacinio darbo patirtis (logistikos srityje - privalumas);
  • Gebėjimas laisvai bendrauti lietuvių k. ir geri rusų k. kalbėjimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Privalomi kompiuteriniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Gerą komandą;
  • Dalinį kelionės į /iš darbo išlaidų apmokėjimas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Realias karjeros perspektyvas;

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €