VILNIAUS REGIONO MECHANIKAS

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Darbo pobūdis

  • Mechanizmų remontas ir priežiūra darbo vietoje ar klientų projektuose
  • Klientų konsultavimas projektuose
  • Įrangos aptarnavimų planavimas, įrangos priežiūros bei kitų procesų puoselėjimas
  • Tvarkos ir saugos darbo vietoje užtikrinimas
  • ISO ir kitų Ramirent standartų puoselėjimas ir tobulinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Ne mažesnė kaip 1m panašaus darbo patirtis
  • Aktyvumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje
  • Orientacija į rezultatą
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Laisvai kalbėti/rašyti lietuvių kalba
  • Rusų ir anglų kalbos žinios būtų privalumas
  • Žingeidumas, noras tobulėti ir loginis mąstymas
  • Vairuotojo pažymėjimas

Telefonas pasiteiravimui: 8 615 21018

Darbą šauniame ir profesionaliame kolektyve, tobulėjimo galimybes tarptautinėje įmonėje, motyvuojantį atlygį, puikias darbo ir motyvacines priemones. Galimybę ugdyti profesines ir asmenines kompetencijas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Ramirent yra viena iš lyderiaujančių įrankių nuomos kompanijų Europoje. Įkurta 1955 metais ir šiai dienai veiklą
vykdo 9 šalyse. Mes siūlome efektyvumą ir saugumą apjungiant mechanizmų nuomą, susijusias paslaugas bei
know-how individualiems klientų sprendimams. Ramirent misija yra sklandus aptarnavimas su šypsena. Mes turime
2800 kolegų 290 nuomos padaliniuose.

Ramirent – GEAR UP. Įrankių nuoma Jūsų paslaugoms.

Ramirent Lietuvoje
Ramirent priklauso „Loxam group“ – trečiai pagal dydį
įrangos nuomos kompanijai pasaulyje. Pasiūloje platus
nuomojamos įrangos asortimentas 19 nuomos padalinių visoje Lietuvoje. Ramirent parke sunkioji technika, pastoliai, klojiniai, statybiniai nameliai, rankiniai įrankiai, šildymo/vėdinimo įranga ir elektros srovės generatoriai.

See all ads of this company (3)