Vero Cafe

Vilniaus regiono pagalbinio pozicija

Nuo 600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vero Cafe

Darbo pobūdis

Pagrindinės darbo funkcijos:
  • pagalba su kavinės erdvės priežiūra adresu Gedimino pr 44, Vilnius;
  • salės priežiūra tvarkant staliukus;
  • baro reikiamų prekių papildymas;
  • kiti pagalbiniai darbai arbo laiku kavinėje;

Reikalavimai darbuotojui

Tvarkos supratimas, matymas;
Sąžiningumas;
Atsakingumas nevėluojant į darbą;

Įmonė siūlo

visos socialines garantijos;
lankstus darbo grafikas;

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis skaičiuojamas pagal išdirbtas valandas.
Vero Cafe

Vero Cafe

“VERO CAFÉ” pirma kavinė atidaryta 2007 metais. Per daugiau nei 11 metų išaugome į ambicingą kavos barų tinklą visoje Lietuvoje ir šiandien galime nustebinti ir išrankiausius gurmanus.

Mūsų misija – “kava”, filosofija – tobulai paruoštas aukščiausios klasės kavos puodelis kiekvienam svečiui.

Atsakingas požiūris į kokybę padiktavo poreikį kontroliuoti kiekvieną etapą patiems. Įsigytas kavos pupeles skrudiname mažomis porcijomis VERO COFFEE HOUSE kavos namuose ir šviežiai skrudintas išvežiojame po kavos barus.

Nuolat investuodami į kavos įrenginius, mokymus, kavos rūšių ir paruošimo paieškas, kasdien savo svečiam siūlome vis daugiau komforto, atradimų ir kokybės. Tai mus įkvepia tikėti savo svajone – tobulu kavos puodeliu, nuoširdžiai dedikuotu kiekvienam kavinės svečiui.
informacija apie Vero Cafe
1232 €
Vid. atlyginimas bruto
240
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 873 €
25% uždirba 873-1117 €
25% uždirba 1117-1437 €
25% uždirba nuo 1437 €