Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Arista executive search Lithuania
More about company »

VIP / ASMENINIS VAIRUOTOJAS (-A)

Vilnius - UAB Arista executive search Lithuania

Mūsų klientė – sėkminga tarptautinė užsienio ir Lietuvos kapitalo įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla vystoma maisto, naftos, chemijos sektoriuose. Įmonė sėkmingai vykdo projektus Lietuvoje, Kipre, NVS šalyse.
Kompanijos veikla sėkmingai plečiasi investuodama Lietuvoje, todėl sklandžiam darbui atlikti kviečiamas profesionalus, patikimas

Darbo pobūdis:

  • Verslo magnato, VIP asmenų, šeimos narių vežiojimas
Vilniaus mieste (retkarčiais į kitus miestus);
  • Kitų užduočių atlikimas pagal susitarimą;
  • Asmenų saugumo užtikrinimas;
  • Skirto automobilio tvarkos, švaros priežiūra.

Reikalavimai:

  • sėkminga VIP asmenų vežiojimo, saugumo užtikrinimo
patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • gera šnekamoji rusų k., anglų k. – didelis privalumas;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • patikimumas, sąžiningumas, aukšta emocinė
savikontrolė;
  • retkarčiais galėjimas vykti į tolimesnes keliones.

Įmonė siūlo:
  • darbą stabilioje, tarptautinį verslą vystančioje
kompanijoje;
  • ne itin didelį darbo krūvį, tačiau skirtingomis paros
valandomis;
  • itin patrauklų atlygį, aukštos limuzininės klasės
automobilį.

Konfidencialumą garantuojame!
CV siųsti su nuoroda: "VIP vairuotojas (-a)"

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.