Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

VIP prekių atrinkėjas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Prekių atrinkimas (paletėmis) ir komplektavimas su RF terminalais (skaneriais) šaldytų maisto produktų sandėliuose;
Darbas elektriniu krautuvu;
Tvarkos palaikymas darbo vietoje;

Temperatūra: -18°C

Darbo laikas: suminė darbo laiko apskaita, darbas pamaininis.

Iškilus klausimams kreiptis: Sandėlio vadovas Valdas)

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Atsakingumas, lankstumas ir greita orientacija;
Elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas ir panaši darbo patirtis (privalumas);

Mes jums siūlome

Lankstus darbo grafikas
Nuo darbo rezultatų priklausantį ir motyvuojantį darbo užmokestį
Realio karjeros perspektyvos

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Su perspektyva didėti

Pagrindinė UAB „Baltic fish export“ veikla – baltos žuvies perdirbimas, šaldymas ir pakavimas, taip pat jūrų gėrybių pakavimas. „Baltic fish export“ perdirbta, paruošta ir supakuota žuvies produkcija pasiekia mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos šalyse, Norvegijoje ir net tolimojoje Kuboje. Produkcija yra saugoma centriniuose, moderniai ir talpiai įrengtose „Baltic fish export“ sandėliuose Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).