Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Viešbučių paslaugos"
More about company »

Vyr. virėja (-as), virėja (-as)

Kaunas - UAB "Viešbučių paslaugos"

Darbo pobūdis

  • Patiekalų gaminimas iš "A la carte" meniu pagal technologines korteles;
  • Banketinių ir konferencinių patiekalų gamyba pagal technologines korteles;
  • Higienos normų laikymasis;
  • Pamaininis darbas pilnu etatu.

Reikalavimai

  • Patirtis visuomeninio maitinimo srityje būtų privalumas;
  • Rimtas požiūris į darbą, pareigingumas;
  • Greita orientacija;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbo vietą savęs realizavimui restorane;
  • Laiku mokamą motyvuotą atlyginimą;
  • Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Viešbučių paslaugos" valdo du 4 žvaigždučių viešbučius su restoranais - "Perkūno namai" (atidarytas 1994m., 29 kambariai, 40 vietų restoranas) ir "Daugirdas" (atidarytas 2007m., 48 kambariai, 100 vietų restoranas).
Informacija apie UAB "Viešbučių paslaugos"
77
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ingrida Gustienė