Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Liūtomera“
More about company »

Virėja (-as)

Klaipėda, Palanga - UAB „Liūtomera“

Darbo pobūdis

Patiekalų gaminimas, atleidimas viešojo maitinimo įmonėje.

Reikalavimai

  • bet kokia virėjo darbo patirtis;
  • žaliavų apdirbimo ir teisingų maisto produktų paruošimo technologijų, jų laikymo bei sandeliavimo sąlygų žinojimas;
  • sveikatos, higienos ir sanitarijos normų žinojimas;
  • tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas, gebėjimas vikriai suktis virtuvėje

Mes jums siūlome

  • jau 16 metų dirbančioje įmonėje įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje stiprioje komandoje;
  • Sezoninis ir pastovus darbas Palangoje ir Klaipėdoje
  • galima dirbti kaip papildomą ar pagrindinį darbą
  • lankstų darbo grafiką, (trumpoji -ilgoji savaitė)
  • galimybę mokytis, tobulėti ir turėti pastovų darbą;
  • stabiliai laiku mokamą darbo užmokestį.

Palanga: tel. ; Klaipėda:tel. ;

Įmonė jau 16 metų sėkmingai dirbanti, viešojo maitinimo srityje, pajūrio regione.
Informacija apie UAB „Liūtomera“
91
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Ramūnas Pocevičius