Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "OZO BOULINGAS"
More about company »

Virėja (-as)

Klaipėda - UAB "OZO BOULINGAS"

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio - virėjo (-os), kurio meilę desertų, karštų patiekalų ir užkandžių gamybai jaustų kiekvienas mūsų svečias.

Reikalavimai

Darbo patirtis maisto gamybos srityje;
Gamybos procesų išmanymas;
Puikus GHPT tvarkos išmanymas ir gebėjimas pritaikyti darbe;
Sveikatos žinių pažymėjimas ir med. knygelė;
Galimybė dirbti pilnu etatu slenkančiu grafiku;
Aktyvumas;
Pozityvumas;
Laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Gilinti žinias maitinimo srityje;
Dirbti su savo srities žinovais ir profesionalais;
Galimybę realizuoti savo idėjas;
Tobulinti komandinio darbo įgūdžius;
Galimybę dirbti slenkančiu darbo grafiku;
Plėsti draugų ratą;
Išmokti žaisti boulingą;
Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

APOLLO BOULINGAS - Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikinių grupių pasirodymus. Mūsų misija - Jūsų geras laikas! Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių junkis prie Apollo komandos!
Informacija apie UAB "OZO BOULINGAS"
652 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Alvydas Donėla