Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

VIRĖJA (-AS) VILNIAUS CENTRE ESANČIOJE PARDUOTUVĖJE

Vilnius - Amber staff

Darbo pobūdis

Nuolatiniam darbui ieškome virėjų, virėjų padėjėjų (gali būti ir be patirties) darbui parduotuvėje Vilniaus miesto centre.

Darbo pobūdis:
  • Maisto gamyba pagal technologines korteles;
  • Salotų paruošimas;
  • Žaliavų priėmimas;
  • Tarnybinių pietų ruošimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas gamybos ceche;
  • Kiti virtuvės darbai.

Darbo laikas: 7:00-16:00 (pirmadienis - penktadienis)

Dėl platesnės infromacijos teirautis telefonu:

Reikalavimai

  • noras tobulėti;
  • atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda