Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Esse LT“
More about company »

Virėja (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Esse LT“

Darbo pobūdis

Maisto produktų ir žaliavų apdorojimo (ruošybos);
Pusgaminių gamybos bei valgių gamybos išmanymas bei standarto reikalavimų laikymąsis.

Reikalavimai

Išmanyti maisto produktų ir žaliavų bei pusfabrikačių techninių sąlygų ir standartų reikalavimus, kokybės savybes.

Žinoti:
sanitarinius ir estetinius reikalavimus virtuvės patalpoms bei darbo drabužiams;
naudojimosi indais ir įrankiais, maisto atliekų surinkimo bei laikymo taisykles;
virtuvės įrenginių ir prietaisų eksploatavimo taisykles.

Mes jums siūlome

Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Restoranas Gedimino prospekte. Europietiška virtuvė.
Informacija apie UAB „Esse LT“
881 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Veronika Nevoina