Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LOOP Holding“

Virėja (-as)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LOOP Holding“

Darbo pobūdis

Keturių žvaigdučių viešbučiui "Loop Hotel"– reikalingi virėjai (-os) patiekalų gamybai pietų, vakarienių metu "Fat Cloud" restorano ir baro lankytojams bei viešbučio svečiams.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis;
Atsakingas požiūris į darbą;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Greita orientacija, imlumas naujovėms;
Noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Darbą slenkančiu grafiku, įskaitant savaitgalius ir šventines dienas;
Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

„Loop“ viešbutis yra šiuolaikiškas keturių žvaigždučių viešbutis, įkvepiantis naujiems atradimams ir užtikrinantis puikų poilsį. Tai vieta suteikianti jaudulio, naujų emocijų, poilsį ir galimybę naujam startui. Įsikūręs vos 1 km nuo Vilniaus oro uosto, viešbutis „LOOP“ turi 161 erdvius unikalaus dizaino kambarius, įskaitant 15 liukso tipo kambarius bei 28 loftus.
informacija apie UAB „LOOP Holding“
1143 €
Vid. atlyginimas bruto
105
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 198 €
25% uždirba 198-935 €
25% uždirba 935-1496 €
25% uždirba nuo 1496 €