Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Apollo Group

Virėja (-as)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Apollo Group

Būti „O'Learys“ darbuotoju

Tai kartu su komada vystyti ir plėtoti puikiai pasaulyje žinomą prekės ženklą, kadangi turime daugiau nei 160 O'Learys sporto barų pasaulyje 🤩. Čia Tu galėsi jaustis laisvai ir išreikšti save, kadangi visa komanda yra be galo vieninga ir draugiškai priimanti naujus komandos narius! O jei dar domiesi sportu - turėsime labai daug bendro!
Žinoma Tau suteiksime: maitinimą, aprangą, priemones, infrastruktūrą, aplinką – viskas pas mus nauja. Garantijas – laiku mokamą atlyginimą, nes įmonė priklauso didžiulei įmonių grupei.

Atsakomybės:

🏈 Kokybiškai gaminti patiekalus ir užkandžius, o mes jo turime įvairaus - picos, užkandžiai ir visa Bostono virtuvė;
🏈 Prižiūrėti švarą savo darbo vietoje;
🏈 Operatyviai bendradarbiauti su kolegomis, kadangi visi turime įrangą, kuri padeda legviau komunikuoti.

Prisijunk prie O‘Learys komandos, jei tu:

🏈 Myli maistą ir mėgsti bendrauti;
🏈 Esi komandos žaidėjas, komunikabilus ir atsakingas;
🏈 Turi virėjo (-s), picų kepėjo (-s) darbo patirties (privalumas);
🏈 Gali dirbti pamainomis pilnu etatu.

Su nekantrumu laukiame Tavo gyvenimo aprašymo ir TIKRAI TAU paskambinsime. Mes pažadame pagalbą ir palaikymą darbo pradžioje, kai to labiausiai reikia ir labai stiprų ir draugišką kolektyvą. Detaliau viską aptarsime susitikimo metu prie kavos puodelio. Iki susitikimo! 😊

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Apollo Group

Apollo Group

O‘Learys - tai daugybę vertybių turinti išskirtinė ir jauki vieta, kuri vienija įvairiausių sporto šakų sirgalius, šeimas, draugus bei kolegas!

„Apollo Group“ tapo didžiausia pramogų grupe Baltijos šalyse. Be kino teatrų „Apollo” Baltijos šalyse ir Suomijoje valdo 18 jaukių knygynų, 13 modernių kino teatrų, 9 „Blender“ sulčių kavines, 3 „Ice-Café“ ledų kavines, 9 „Vapiano“ restoranus, 8 „O’Learys“ sporto ir pramogų centrus ir 17 KFC restoranų.

You also might be interested in: