Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Polita"
More about company »

Virėja (-s)

Vilnius - UAB "Polita"

Darbo pobūdis

Karštų ir šaltų žuvies bei jūros gėrybių patiekalų ruošimas.
Darbo zonos tvarkos palaikymas.
Užsakymų priežiūra.

Reikalavimai

Galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku, atsakingumas, noras dirbti ir mokytis naujovių.

Mes jums siūlome

Darbą nedideliame kolektyve šeimyniniame jūros gėrybių bistro. Galimybė tobulėti ir kelti kvalifikaciją.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Jūros gėrybių bistro-vyninė "Selfish" jau turi nuolatinių klientų ratą, nes dirba tik su kokybiškais jūros produktais, kuriuos patys importuojasi.
Informacija apie UAB "Polita"
629 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Renatas Vainius