UAB „Linksmi puodai“

Virėja (-as)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Linksmi puodai“

Darbo pobūdis

Patiekalų gamyba
Itališkų picų kepimas
Tvarkos virtuvėje palaikymas
Gera nuotaika
Noras bendrauti ir mokytis

Reikalavimai darbuotojui

Svarbiausias reikalavimas noras išmokti ir to siekti, tada jau mes padėsime.
Žinoma labai ieškome žmonių ir su patirtimi, kuria galėsite pasidalinti su mumis kuriant naujus patiekalus.

Siūlome draugišką, nedidelį kolektyvą su įdomiu ir nuolat besikeičiančiu restorano meniu.
Naujienas, degustacijas, patirtį, šiltą bendravimą.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Penktadienį pradedame paieškomis.

Esame mažas, jaukus restoranėlis Marijampolėje su trumpu, tačiau įdomiu meniu.
Picas ir kitus patiekalus ruošiame malkiniame pečiuje, viską gaminame šviežiai.

Ieškome žmogaus norinčio išmokti šių išvardintų dalykų virtuvėje.
Nesibaimink jeigu neturi ilgametės patirties, mums svarbiausia noras, kruopštumas ir meilė maistui.

Taip pat visada ieškome ir žmonių su didesne patirtimi, nuo to keisis ir darbo pobūdis bei atlyginimas.

Jeigu manai, kad galėtum užimti virtuvės darbuotojo poziciją mūsų restorane, siųsk savo cv mums :
Arba skambink Taip pat visada gali užeiti pasikalbėti :)
informacija apie UAB „Linksmi puodai“
841 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.