Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ANTICO“

Virėjai

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ANTICO“

Darbo pobūdis

Mes ieškome šiltų, paslaugių, širdingų asmenybių. Mūsų auksinė taisyklė – elkis su kitu taip, kaip norėtum, kad būtų elgiamasi su tavimi. Kandidatai turės galimybę būti dinamiškos komandos dalimi ir tobulėti savo srityje. Mes įgaliname savo darbuotojus būti savimi ir tapti savo srities specialistais. Mūsų įstaiga specializuojasi ekologiškame, vietiniame, tradiciškai paruoštame maiste ir mūsų didžiausias noras yra dirbti su vienaminčiais arba atvirai mąstančiais žmonėmis, kurie nori perprasti mūsų filosofiją ir ja dalintis su kitais.

Turime laisvų pusės ir pilno etato pozicijų.

Jei mes jus sudominome, susisiekite su mumis: We are seeking individuals who are warm, hospitable and start with the heart. The company's guiding principle is the Golden Rule – do unto others, as you would have them do unto you. Candidates will have an opportunity to be a part of a cohesive and dynamic team with opportunities to build a successful career. We empower our employees to be themselves and become masters of their craft. Our company specializes in ecological, local, traditionally prepared food and our biggest wish is to work with like-minded or open-minded people, who are willing to learn and share our philosophy with others.

We have part-time and full-time vacancies.


Interested? Please get in touch via: D'eco - pradžiuginantis ekologiško, sezoniško, klasikinio maisto mėgėjus. Mūsų jaukiame šeimos restorane patiekalai gaminami iš vietinių bei ekologiškų ūkių produkcijos. Džiaugiamės galintys sukurti įsimintiną patirtį ne tik patiekalais, kuriais itin didžiuojamės bet ir kruopščiai surinktais vynais, klasikiniais bei mūsų sukurtais kokteiliais, nepretenzingu, tačiau profesionaliu aptarnavimu.

Queens Deli - esame maža New York'o stiliaus užkandinė, įsikūrusi senamiesčio širdyje. Mūsų pagrindas - ekologiški bei Lietuviški produktai.

Silverspoon - kavinė su ypatingų desertų pasiūla. Visi ingredientai - taip pat ekologiški.

Dom 16 - privatus baras. Didžioji dalis gėrimų - ekologiški.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas derinamas individualiai.
UAB „ANTICO“

UAB „ANTICO“

You are what you eat.
informacija apie UAB „ANTICO“
1098 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2020 m.