Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pietausim.lt“

Virėjas (-a) atviroje virtuvėje

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pietausim.lt“

Darbo pobūdis

Siūlome virėjo darbą prie anglimis kurenamo griliaus (Kopa Charcoal Oven Type 300);
Darbo pobūdis:
  • Mėsos paruošimas;
  • Gamybos ir kokybės standartų laikymasis;
  • Geros higienos praktikos taisyklių žinojimas ir taikymas gamyboje;
  • Darbo vieta: J. Balčikonio g. 9.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad tu:
  • Išmanai viešojo maitinimo gamybos procesus;
  • Orientuojiesi į kokybišką rezultatą;
  • Pasižymi organizuotumu, atsakingumu, gerais bendravimo įgūdžiai.
  • Tavo motyvacija ir asmeninės savybės taikomos atliekant darbą gali būti svarbiau už ilgą darbo patirtį *

Mes jums siūlome

Mes tau siūlome:
  • Itin patrauklų darbo grafiką: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 7:00 iki 15:00;
  • Konkurencingą atlyginimą - nuo 650 eur į rankas, kuris po bandomojo 3 mėn. laikotarpio bus keliamas;
  • Visas sąlygas tobulėti ir augti, bei galimybę kilti karjeros laiptais;
  • Nuolatinę darbo vietą;
  • Geras darbo sąlygas naujoje ir modernioje virtuvėje;
  • Darbą skaidriai dirbančioje įmonėje su moderniu požiūriu į darbdavio santykius su darbuotoju;
  • Darbą jaunatviškoje įmonėje;

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

Pietausim.lt - Vilniaus verslo centruose ar šalia jų įsikūrusios pietų kavinės. Gaminame šviežią, kokybišką maistą, kasdien siūlome keturis karštus patiekalus (vieną iš jų vegetarišką), salotas bei sriubas. Mokėjimus priimame tik kortelėmis, todėl įmonėje galioja skaidri politika, visiems darbuotojams atlyginimai mokami oficialiai ir laiku. Taip pat tiekiame maitinimą konferencijoms bei renginiams.
informacija apie UAB „Pietausim.lt“
818 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.