DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
IKEA Vilnius

VIRĖJAS (-A) (be patirties - apmokome)

Nuo 5,30 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Vilnius - IKEA Vilnius

Darbo pobūdis

Virėjas (-a) kartu su savo komanda atsakingi už kokybiškų ir skanių patiekalų paruošimą klientams ir darbuotojams. Kviečiami kandidatuoti visi turintys ir norintys įgauti profesinių įgūdžių virtuvėje.

Užduotys:
  • darbas išdėliojant maisto produktus į kepimo skardas;
  • maisto gamyba, remiantis gaminių technologinio proceso reikalavimais;
  • pirkėjų aptarnavimas prie atleidimo linijos;
  • švaros bei tvarkos palaikymas gamybos ceche;
  • pagalba priiminėjant prekes;
  • darbas 40 val./sav.

Mes iš tavęs tikimės:

  • žaliavų apdirbimo ir teisingų maisto produktų paruošimo technologijų, jų laikymo bei sandėliavimo sąlygų žinojimo;
  • sveikatos, higienos ir sanitarijos normų žinojimo ir jų laikymosi;
  • tvarkingumo, sąžiningumo, atsakingumo;
  • puikių bendravimo įgūdžių;
  • gebėjimo atlikti keletą užduočių vienu metu;
  • orientacijos į klientą, paslaugumo, gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis.

Iš mūsų gali tikėtis:

  • valandinio darbo užmokesčio 5,30 eur./val. neatskaičius mokesčių;
  • modernios virtuvės įrangos;
  • pamaininio darbo grafiko;
  • žinių ir galimybės mokytis toliau;
  • patikimos ir draugiškos komandos;
  • darbo drabužių ir avalynės;
  • nemokamo maitinimo;
  • švenčių ir dovanų;
sveikatos draudimo.

IKEA suteikia galimybę dirbti įdomioje ir įkvepiančioje aplinkoje, tobulėti ir augti kartu.

Pateikdami paraišką savanoriškai su­tinkate, kad jūsų asmens duomenys, nurodyti paraiškos dokumentuose, kuriuos jūs pateikiate UAB „FELIT“, registracijos Nr. (juridinis adresas: Vikingų g. 1, Vilnius), būtų tvarkomi įdarbinimo proceso tiks­lais. Visą privatumo politikos tekstą galite rasti svetainėje

Atlyginimas

Nuo 5,30 €/val. neatskaičius mokesčių

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.
informacija apie IKEA Vilnius
1789 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
699
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1087 €
25% uždirba 1087-1420 €
25% uždirba 1420-2166 €
25% uždirba nuo 2166 €